|
П`ятниця 26.04.2024 10:43 |
Календар | « Квітень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
|
Наші друзі | |
|
|
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід |
Радомишльський ліцей №3 |
Адреси електронної пошти вчителів - http://zosh3.at.ua/news/adresi_elektronnoji_poshti/2020-03-14-578
|
Мельник Наталія Григорівна ;
Директор
вчитель хімії та біології вищої категорії, методист
Контакти: роб. тел. 4-42-91
e-mail: skul3adm@i.ua
|
|
Наливайко Олена В'ячеславівна
заступник директора з
навчальної роботи
вчитель російської мови та зарубіжної літератури вищої категорії, методист.
Контакти: роб. тел. 4-42-91
|
|
Янчук Марина Андріївна
Заступник директора з навчально-виховної роботи ;
вчитель образотворчого мистецтва і технології
вища категорія, "Старший вчитель"
|
|
Яковишена Наталія Вікторівна
вчитель математики
вища категорія, вчитель - методист
|
|
Бродовська Інна Анатоліївна
вчитель початкових класів
вища категорія, "Старший вчитель"
|
|
Бугай Любов Іванівна
вчитель української мови та літератури
вища категорія, вчитель-методист
|
|
Вацківська Тетяна Миколаївна
бібліотекар школи
І категорія
|
|
Нагорна Марина Іванівна
вчитель англійської мови
І категорія,
|
|
Вакуленко Надія Анатоліївна
вчитель біології, основ здоров'я
вища категорія
педагог-організатор
|
|
Гаранжа Світлана Анатоліївна
вчитель початкових класів
вища категорія
|
|
Гура Людмила Михайлівна
вчитель математики
вища категорія, "Старший вчитель"
|
|
Новицька Галина Миколаївна
вчитель біолгії
вища категорія
|
|
Вовк Сергій Миколайович
вчитель історії та правознавства
І категорія
|
|
Ільніцька Ірина Олександрівна
вчитель початкових класів
спеціаліст 10 розряду
|
|
Кузьміна Тамара Василівна
вчитель початкових класів
вища категорія, "Старший вчитель"
|
|
Король Ірина Вікторівна
вчитель початкових класів
вища категорія, вчитель-методист
|
|
Ковтун Тетяна Петрівна
вчитель початкових класів
спеціаліст 11 розряду, "Старший вчитель"
|
|
Мацапура Ольга Олегівна
вчитель початкових класів
вища категорія, "Старший вчитель"
|
|
Кривенко Дмитро Олексійович
вчитель трудового навчання та ДПЮ
спеціаліст 10 розряду
|
|
Коваль Наталія Василівна
вчитель географії та фізичного виховання
спеціаліст ІІ категорії
|
|
Мухоєдова Діана Володимирівна
асистент вчителя в інклюзивному класі
|
|
Назаренко Олена Олександрівна
асистент вчителя в інклюзивному класі (відпустка по догляду за дитиною)
|
|
Равдугіна Вікторія Вікторівна
вчитель зарубіжної літератури та російської мови, української мови та літератури
|
|
Пащук Сергій Генадійович
вчитель фізкультури
вища категорія
|
|
Єсипенко Людмила Петрівна
Вихователь ГПД (відпустка по догляду за дитиною)
|
|
Некрашевич Світлана Аркадіївна
вчитель початкових класів
вища категорія
|
|
Хоменко Олексій Григорович
вчитель математики та інформатики
спеціаліст ІІ категорії
|
|
Устименко Наталія Євгеніївна
вчитель української мови та літератури
вища категорія, вчитель-методист
|
|
Шакула Валентина Василівна
вчитель світової літератури та російської мови
вища категорія, вчитель методист
|
|
Шепелєва Тетяна Володимирівна
вихователь ГПД
|
|
Шкідченко Марина Василівна
вчитель початкових класів, вихователь ГПД
І категорія, вчитель історії, музики
|
|
Ященко Наталія Володимирівна
Вчитель математики та фізики
І категорія
|
|
Костюченко Анна Костянтинівна
вихователь ГПД
ІІ категорія
|
|
Яковлєва Ірина Василівна
вчитель англійської мови
вища категорія, вчитель-методист
|
|
Михальська Лариса Миколаївна
асистент вчителя в інклюзивному класі
|
|
Мельниченко Таміла Дмитрівна
вчитель англійської мови, вища категорія
|
|
Голованова Наталія Олегівна
асистент вчителя в інклюзивному класі
|
|
Каліченко Олег Павлович
вчитель інформатики, 1 категорія
|
|
Ширшньова Наталія Володимирівна
вихователь ГПД
|
|
Польовий Олег Михайлович
психолог
|
|
|