Середа
08.01.2025
04:26
Форма входу
Погода
Пошук
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Міні-чат
Наші друзі
Відвідування сайта

Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Головна » 2020 » Квітень » 22 » Всеукраїнський проєкт "Мішечок"
11:41
Всеукраїнський проєкт "Мішечок"

Громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World»  з 20 березня 2020 року до 22 травня 2020 року запрошує учнівську молодь взяти активну участь у всеукраїнському проєкті «МІШЕЧОК». 

УВАГА! Участь у конкурсі буде зарахована як проєкт з технологій, трудового навчання

Проєкт проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, генеральний партнер компанія PepsiCo Україна. Умови проєкту та анкета для колективних учасників за посиланням: https://schoolrecyclingworld.org/2020/03/21/всеукраїнський-проєкт-мішечок/.

Проєкт буде реалізовуватись дистанційно та передбачає конкурсні етапи та подарунки для найактивніших учасників та закладів освіти переможців. Кожні два тижні організатори розігруватимуть подарунки серед учасників індивідуальних номінацій в соціальних мережах, а 22 травня 2020 року оголосять фінальні  результати проєкту та визначать переможців у груповій номінації. Найактивніші отримають призи від партнерів, а навчальний заклад, команду з якого організатори визначать як переможця, отримає супер приз: комплект обладнання для сублімації 5в1 ПРОФІ (устаткування призначена для друку на футболках, подушках, пазлах, чашках, тарілках, кепках, чохлах для мобільних і багато іншого).  

 

Всеукраїнський проект «Мішечок» - як карантинні обмеження перетворити на можливості?

Міжнародний молодіжний рух School Recycling World запрошує школярів використати час карантину з користю - долучитися до конкурсу, зробити свій внесок у збереження природи а ще -  виграти призи. В будь-якому випадку, карантин скоро мине, а мішечки та екологічні звички залишаться.

 

Щороку людство виробляє понад 5 трильйонів поліетиленових одноразових пакетів. За даними ООН, щохвилини у світі використовують приблизно 10 мільйонів пластикових пакетів. Одна українська сім’я у середньому використовує 15 пакетів за один похід до супермаркету. А для того, щоб один такий пакетик розклався, потрібно іноді до тисячі років. Менш як за два роки українцям доведеться відмовитися від “кульочків” – у листопаді минулого року Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроєкт про заборону використання більшості поліетиленових пакетів. І виграють ті, хто почне пристосовуватися до майбутніх змін вже тепер. На питання «А чим же замінити пакети?» організатори конкурсу відповідають: “Вихід є. Це багаторазові мішечки”. 

Тож School Recycling World запрошує українських школярів та їхні родини стати частиною всесвітнього руху відмови від поліетиленового пакування вже зараз. Зробити це просто - приєднатися до всеукраїнського проекту «Мішечок». Завдання просте - шити еко-мішечки, щоб у майбутньому користуватись ними у побуті. А ще творчий підхід до справи допоможе виграти супер-призи і зрештою, стати рушієм змін у своєму оточенні. 

Протягом проєкту організатори щотижня заохочуватимуть учасників розігруючи призи у соціальних мережах @schoolrecyclingworld. Тобто кожен, хто пошиє торбинку власноруч, має шанс виграти подарунки.  Щоб претендувати на призи, треба поділитися фотографіями робіт та відео процесу виготовлення у соцмережах з додаванням хештегів #мішечокSRW #мішечок учасника до 20 травня 2020 року. #SchoolRecyclingWorld. Встигніть зробити це, а також заповнити анкету Школа, команда якої підкорить серця журі, отримає головний приз – принтер для сублімаційного друку. 

Умови проекту та анкета для команд-учасників за посиланням : https://schoolrecyclingworld.org/2020/03/21/всеукраїнський-проєкт-мішечок/.

Конкурс підтримує Міністерство освіти і науки України. Партнер проєкту - комапнія PepsiCo Україна. 

Переможців оголосять 22 травня 2020 року на сайті schoolrecyclingworld.org. Учасники можуть завантажувати свої конкурсні роботи до 20 травня включно.

Бути екологічно свідомим – це тренд сучасності. Від активності кожного зараз залежать масштаби екологічного впливу на майбутнє. 

Переглядів: 374 | Додав: AtoMM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: